Kalkulátor cen 2014

I v letošním roce 2014 si každý zájemce může vzít na pomoc kalkulátor povinné ručení. Je již známo, že letos ceny za pojištění odpovědnosti z provozu vozidel zaznamenalo nárůst cen. Proto bude asi všechny poplatníky zajímat, jaké nabídky připravily pojišťovny. Cena v současné době asi hraje rozhodující roli při výběru pojistného subjektu. Díky tomu, že se jedná sice o zákonnou formu pojištění vozidla, je přitom tento druh pojištění zahrnuto do oblasti smluvních pojištění. Tedy může si každý pojištěnec vybrat, kde své pojištění sjedná. Při výběru pojišťovny napomůže kalkulátor povinné ručení pro rok 2014.

Vývoj cen povinného ručení

Aktuální kalkulátor povinné ručení již obsahuje nové cenové relace pojištění vozidel, které zveřejnili akreditované pojišťovny. Všeobecně se očekávalo navýšení cen pro rok 2014 v řádech desítek procent. Ceny v letošním roce již definitivně přestaly klesat či stagnovat a reálně vzrostly. Nárůst cen je však u jednotlivých pojišťoven i tak různý. Použijte proto kalkulátor povinné ručení a zjistěte, jaký je skutečný stav cen za pojištění motorových vozidel. Při zadávání dbejte, aby údaje vyplněné do dotazníku byly co možná nejpřesnější, neboť o ceně může rozhodovat někdy zdánlivě i maličkost. Po zadání využijte případně i současnou nabídku na porovnání cen povinného ručení. Díky tomu rychle získáte přehled a možnost výběru levnějšího pojištění vozidla.

Proč vzrostly ceny povinného ručení

Kalkulátor povinné ručení po zadání všech potřebných údajů Vám vykalkuluje cenu, kde jsou již zohledněny všechny příčiny navýšení ceny zákonného pojištění motorových vozidel. Hlavním důvodem zvýšení cen se uvádí povinný odvod 3 %, které musí pojišťovny zaplatit do fondu. Z daného fondu je částečně hrazena činnost integrovaného záchranného systému a hlavně hasičů.

nejlevnější pojištění sjedná vám Top pojištění, kalkulator havarijní pojištění

Kalkulátor povinné ručení